Gaukite NEMOKAMAI 1 metų Vitamino D kiekį !

Taip tai tiesa! Kaip nacionalinės kampanijos dalį, kiekvienam Lietuvos namų ūkiui NEMOKAMAI dovanojame 1 METŲ vitamino D atsargas! Mažas žuvies kiekis mūsų maisto racione ir mažas saulės poveikis lemia vitamino D kiekio kritimą.

 • Taip, Aš užsisakau vienerių metų vitamino D maisto papildo „VitaSolaris D3“ atsargas NEMOKAMAI. Už pristatymą moku tik 1,12 EUR. Dabar nesiunčiu pinigų. Už pašto siuntimo išlaidas sumokėsiu pagal mokėjimo kvitą su 30- ies dienų apmokėjimo terminu.

  Aš sutinku, kad mano telefono numeris būtų tvarkomas tiesioginės rinkodaros tikslais.
  Kadangi Jūs užsakėte mūsų produktus, norėtume Jus informuoti apie mūsų specialius pasiūlymus ir naujus produktus. Kad galėtume Jums siųsti aktualią informaciją ir pasiūlymus, mes naudosime Jūsų elektroninio pašto adresą. Jeigu Jūs nesate suinteresuotas gauti mūsų pasiūlymus, turite teisę atsisakyti naujienlaiškių naudodami atsisakymo nuorodą, pateiktą kiekvieno naujienlaiškio apačioje, arba elektroniniu paštu dpo@omegamarine.lt. Daugiau informacijos pateikiama mūsų privatumo politikoje.

  Pasiūlymas ribojamas iki vieno nemokamo užsakymo vienam namų ūkiui.

  • Tiesiogiai į Jūsų pašto dėžutę
  • Daugiau nei 10 metų patirtis
  • Norvegiška formulė
  Klientų aptarnavimo skyrius:

  (8 37) 211 994

  (Pr.-Pn. 9:00 - 18:00 )
  Natural Pharmaceuticals
  UAB „Natural Pharmaceuticals”
  V. Krėvės pr. 57B, LT-50358, Kaunas,
  www.omegamarine.lt, info@omegamarine.lt,
  ĮMONĖS KODAS: 303095490, PVM KODAS: LT100007869312
  Maisto tvarkymo subjekto pat. pažymėjimo Nr. 190012771
  © Copyright 2021 - Natural Pharmaceuticals
  Ši interneto svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) slapukus, kuriuos naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo bei navigacijos svetainėje statistiką. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Paspausdami TAIP Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau