10 metų Norvegiškos kokybės Europoje!

„Natural Pharmaceuticals Grupė“ jau dešimt metų palaiko Europiečius maisto papildais. Kai 2010 m. buvo išsiųstas pirmasis užsakymas, nei darbuotojai, nei vadovybė nedrįso svajoti apie tokį dinamišką augimą. Šiandien daugiau nei du milijonai žmonių naudoja „Natural Pharmaceuticals“ produktus, įskaitant tuos, kurie reguliariai gauna maisto papildų siuntas dešimt metų. Koks yra įmonės sėkmės raktas?

Iš Norvegijos iki Lietuvos

„Natural Pharmaceuticals Grupė“ yra Norvegijos kokybės simbolis Lietuvos rinkoje. Siūlomų maisto papildų formulės yra sukurtos Norvegijoje, o visa gamyba ten vyksta be išimčių. Visi produktai yra pagaminti iš dokumentais patvirtintų ir dažnai patentuotų ingredientų. Kokybė yra prioritetas.

Biuras Natural Pharmaceuticals

Norvegijos kompanijai „Natural Pharmaceuticals“ tai buvo dinamiško augimo dešimtmečio vidurio ir Rytų Europos regione.

Nuolatinė plėtra, platus portfelis

Nepaisant nusistovėjusios pozicijos, negalima teigti, kad „Natural Pharmaceuticals Grupė“ nustojo siekti būti rinkos lydere. Europoje užfiksuotas beveik 70 % pardavimų padidėjimas 2019 m. Tai tikrai nesibaigia. Dėl įmonės plėtros plečiasi ir su ja bendradarbiaujančių žmonių grupė.

Šiuo metu „Natural Pharmaceuticals“ visoje savo teritorijoje samdo beveik 50 žmonių ir jis vis auga.

„Natural Pharmaceuticals Grupė“ veikia Omega- 3 riebalų rūgščių (įskaitant Omega-3 riebalų rūgštis vaikams), papildus kremzlėms, prostatai, vitaminų ir mineralų kompleksų segmentuose. Pagrindinė prekės ženklo siūlomų produktų linija yra maisto papildai, turintys daug Omega- 3 rūgščių. Aiškus lyderis tarp jų yra maisto papildai „OmegaMarine Forte +“, kuris kaip pirmasis „Omega-3“ maisto papildas pasaulyje gavo Norvegijos ORIVO sertifikatą, patvirtinantį jame esančio lašišos aliejaus kilmę. 2019 m. maisto papildas„FlexiMed“ skirtas kremzlėms, papildė „Natural Pharmaceuticals“ produktų krepšelį ir buvo labai gerai įvertintas įmonės klientų.

Jonas Törnquist

„"Mes iš Norvegijos išsinešėme geriausius dalykus ir pritaikėme juos Vidurio ir Rytų Europos rinkose, pripažindami ir gerbdami kiekvienos šalies specifiką. Mūsų verslo ramsčiai yra maisto papildai, kurie klientams tiekiami itin patogiu būdu - tiesiai į jų namus.”

Jonas Törnquist, „Natural Pharmaceuticals Grupės” generalinis direktorius.

Klientas – yra pats svarbiausias

„Natural Pharmaceuticals“ kokybė yra pirmoje vietoje. Ji užtikrinama kiekvienam klientui. Ši sinergija tarp prekės ženklo ir kliento veikia jau daugelį metų.

Etika ir socialinė atsakomybė

„Natural Pharmaceuticals“ pastarieji 10 metų reiškė nuolatinį tobulėjimą, kokybiškų produktų portfelio kūrimą, rūpinimąsi klientu ir iniciatyvų, kuriomis siekiama padėti kitiems, palaikymą. Vienas iš projektų, kuriuose įmonė dalyvauja, yra UNICEF sukurta programa „Įmonė su širdimi“. Projekto dalyvių aukos remia vaikus iš skurdžiausių pasaulio regionų. Bendrovė kasmet palaiko kampaniją manydama, kad kartu galima nuveikti daugiau.

Maisto papildų pardavimas taip pat yra savarankiška atsakomybė. Juk kalbama apie tinkamo klientų gyvenimo būdo palaikymą. Pagrindinis rūpestis maisto papildų rinkos standartais yra esminis bendrovės politikos elementas.

2 milijonai klientų Europoje

Daugiau nei du milijonai klientų Europoje pasitikėjo prekės ženklu! Pradėjome prieš dešimt metų Lenkijoje, šiandien taip pat aktyviai veikiame Estijoje, Kroatijoje, Slovėnijoje, taip pat Lietuvoje, Latvijoje ir Vengrijoje.

  • Tiesiogiai į Jūsų pašto dėžutę
  • Daugiau nei 10 metų patirtis
  • Norvegiška formulė
Klientų aptarnavimo skyrius:

(8 37) 211 994

(Pr.-Pn. 9:00 - 18:00 )
Natural Pharmaceuticals
UAB „Natural Pharmaceuticals”
V. Krėvės pr. 57B, LT-50358, Kaunas,
www.omegamarine.lt, info@omegamarine.lt,
ĮMONĖS KODAS: 303095490, PVM KODAS: LT100007869312
Maisto tvarkymo subjekto pat. pažymėjimo Nr. 190012771
© Copyright 2022 - Natural Pharmaceuticals
Ši interneto svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) slapukus, kuriuos naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo bei navigacijos svetainėje statistiką. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Paspausdami TAIP Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau