9 iš 10 Lietuvių kenčia nuo nepakankamo vitamino D kiekio

2018 m. atliktas tyrimas, skirtas įvertinti vitamino D paklausą suaugusiems Lietuvoje, parodė, kad tik 11% gyventojų organizme yra normalus vitamino D kiekis pagal fiziologinius poreikius1.

Remiantis tyrimu nustatyta, kad vitamino D lygis suaugusių Lietuvių organizme yra per mažas (ypač žiemą) ir jį reikia koreguoti.

Tai paskatino mus veikti ir nusprendėme kiekvienam Lietuvos namų ūkiui nemokamai padovanoti metinę vitamino D pakuotę. Norėdami atsiimti savo, tiesiog paspauskite žemiau esantį mygtuką ir užpildykite užsakymo formą.

Kodėl vitaminas D yra toks svarbus?

Vitaminas D yra labai svarbus mūsų organizmui. Jis palaiko mūsų imunitetą ir padeda palaikyti kaulus, raumenis ir dantis.

Geriausias vitamino D šaltinis yra saulė. Kai mūsų odą veikia saulė, ji gamina vitaminą D. Deja, Lietuvoje nėra tiek daug saulėtų dienų. Be to, mes praleidžiame nepakankamai laiko lauke saulėje. O jei tai darome, teisingai naudojame UV apsaugos nuo saulės priemones. Neigiamas apsaugos nuo saulės poveikis yra tas, kad jis riboja natūralią vitamino D odos sintezę.

Štai kodėl verta palaikyti savo organizmą maisto papildais, tokiais kaip „VitaSolaris® D3“, kuris suteikia būtino vitamino D D3 pavidalu. Tai svarbu, nes pagal tyrimus natūraliai gaunamas vitaminas D3 yra absorbuojamas geriausiai vitamino D pavidalu. Užtenka tik 1 tabletės per dieną!

Kuo skiriasi vitaminas D2 ir vitaminas D3?

Vitamino D2 (ergokalciferolio) šaltiniai: grybai ir augalai

Vitamino D3 (cholekalciferolio) šaltiniai: riebi žuvis, žuvų taukai ir sviestas, kiaušinio trynys, kepenys

Vitaminas D2

Vitaminas D2 gaminamas augaluose ir grybuose veikiant UVB spinduliams. Vitaminą D2 yra pigiau gaminti, todėl jis dažnai dedamas į maistą (pvz., pusryčių dribsnius), kad jį praturtintų.

Vitaminas D3

Vitaminas D gaminamas odoje veikiant saulei. Odą veikiant saulei (be apsaugos nuo saulės), ji gamina cholekalciferolį. Pagrindiniai vitamino D3 maisto šaltiniai yra riebi žuvis (tokia kaip, lašiša, tunas ir skumbrė).

Pagrindinis skirtumas

Neabejotina, kad mums reikia ir vitamino D3, ir vitamino D2. Tačiau vitaminas D3 yra svarbesnis mūsų organizmui. Mūsų kūnas jį geriau sugeria ir naudoja, o tyrimai rodo, kad tai yra nepaprastai svarbu mūsų kaulams, raumenims, dantims ir visų pirma imunitetui.

1 Šaltinis: „Vitamino D atsargos senka”, https://synlab.lt/vitamino-d-atsargos/ (prieiga: 2020-09-02)

  • Tiesiogiai į Jūsų pašto dėžutę
  • Daugiau nei 10 metų patirtis
  • Norvegiška formulė
Klientų aptarnavimo skyrius:

(8 37) 211 994

(Pr.-Pn. 9:00 - 18:00 )
Natural Pharmaceuticals
UAB „Natural Pharmaceuticals”
V. Krėvės pr. 57B, LT-50358, Kaunas,
www.omegamarine.lt, info@omegamarine.lt,
ĮMONĖS KODAS: 303095490, PVM KODAS: LT100007869312
Maisto tvarkymo subjekto pat. pažymėjimo Nr. 190012771
© Copyright 2022 - Natural Pharmaceuticals
Ši interneto svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) slapukus, kuriuos naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo bei navigacijos svetainėje statistiką. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Paspausdami TAIP Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau