Vytautas, Kauno r. (LT)

Aš planuoju tęsti jų vartojimą

Savo organizmą bandau stiprinti būdamas gamtoje, be to visą dieną dirbu praktiškai lauke. Taip pat beveik kiekvieną šeštadienį mėgstu kurti pirtį, sukviesti į ją draugus ir artimuosius. Aš savo dienos neįsivaizduoju be sriubos ir maisto papildų.

Tikiu, kad subalansuota mityba ir maisto papildai padeda rūpintis mano širdimi, džiaugiuosi, kad su ja problemų nėra. Net nesimatuoju kraujospūdžio, nes nėra poreikio. „Natural Pharmaceuticals“ produktų kokybe tikiu, nes jie yra gaminami Norvegijoje.

Vytautas, Kauno r. (LT)
Liuda Virginija, Mištautai (LT)

Svarbiausia jausti savo organizmą ir jį stebėti

Jau daugiau nei vienerius metus naudoju „Natural Pharmaceuticals“ produktus – „Vitamin D+“ , „Vitamin K2+“, „Magnezium B6+“ ir „Omega Marine FORTE+“. Esu imli naujovėms, mėgstu išbandyti viską, tad sulaukusi skambučio, nedvejojau ir nusprendžiau pasinaudoti puikiomis užsakymo sąlygomis. Kiekvieną rytą nepamirštu išgerti maisto papildų. Aš jaučiuosi geriau kuomet rūpinuosi savo kūnu ir vartoju maisto papildus. Tad aš juos noriu vartoti kievieną dieną!

Tad visiems žmonėms, kurie dar jų nebandė, norėčiau parekomenduoti išbandyti „OmegaMarine FORTE+“ bei „Vitamin D+“, kadangi saulės turime tik ribotą laiką.

Liuda Virginija, Mištautai (LT)
Stanisławas, Lubinas (PL)

Maisto papildai yra iš Norvegijos

„Trejus metus esu nuolatinis „Natural Pharmaceuticals“ klientas. Šiuo metu vartoju vitaminą D. Turiu daug energijos. Manau, kad šie papildai padeda mane išlaikyti tokį. Jaučiuosi tikrai gerai. Taip pat pastebėjau, kad maisto papildai yra iš Norvegijos. Aš labai mėgstu ir vertinu skandinavus. Jų gyvenimo trukmė yra viena didžiausių Europoje ir tai patvirtina jų aktyvų gyvenimo būdą. Mano nuomone, daugiau žmonių turėtų pradėti vartoti maisto papildus. Tai tikrai lengvas būdas išlaikyti fizinę formą ne tik fiziškai, bet ir intelektualiai.”

Stanisławas, Lubinas (PL)
VitaSolaris D3
  • Tiesiogiai į Jūsų pašto dėžutę
  • Daugiau nei 10 metų patirtis
  • Norvegiška formulė
Klientų aptarnavimo skyrius:

(8 37) 211 994

(Pr.-Pn. 9:00 - 18:00 )
Natural Pharmaceuticals
UAB „Natural Pharmaceuticals”
V. Krėvės pr. 57B, LT-50358, Kaunas,
www.omegamarine.lt, info@omegamarine.lt,
ĮMONĖS KODAS: 303095490, PVM KODAS: LT100007869312
Maisto tvarkymo subjekto pat. pažymėjimo Nr. 190012771
© Copyright 2022 - Natural Pharmaceuticals
Ši interneto svetainė naudoja slapukus (angl. „cookies“). Norėdami Jums pasiūlyti pilnavertes paslaugas mūsų interneto svetainėje, prašome leisti įrašyti Jūsų kompiuteryje (įrenginyje) slapukus, kuriuos naudosime atpažindami Jus, kaip ankstesnį svetainės lankytoją ir rinkdami svetainės lankomumo bei navigacijos svetainėje statistiką. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jūs taip pat turite teisę nesutikti, kad slapukai būtų įrašomi Jūsų kompiuteryje (įrenginyje), tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos Jums gali būti neprieinamos. Paspausdami TAIP Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau